Poděkování

Děkujeme společnosti TextilEco a. s. za darování ošacení našemu uživateli.
17.4.2023

Děkujeme společnosti Odex spol. s.r.o. za darování ošacení našemu uživateli.
3.3.2023

Děkujeme společnosti TextilEco a. s. za darování ošacení našemu uživateli.
23.2.2023

Děkujeme firmě LB Bohemia, Břeclav za darování lůžka pro uživatele DH a celkovou spolupráci.
17.10.2022

Děkujeme Terapeutickému sdružení Krok Kyjov za stěhování a přípravu nových prostor pro uživatele S-Centra Hodonín, kterým takto poskytujeme zázemí v Domově Horizont.
15.7.2021

Firmě LB Bohemia s.r.o. – Břeclav děkujeme za sponzorský dar (6 x antidekubitní aktivní podložka) pro uživatele S-centra Hodonín, o které momentálně pečujeme.
14.7.2021

Domov Horizont dne 26. 6. 2021 převzal z evakuovaného S-centra Hodonín 20 jejich uživatelů.
Domov Horizont děkuje ČSAD Kyjov za maximální vstřícnost při zajištění nízkopodlažního autobusu pro účely převozu seniorů evakuovaného S-centra.
Autobus byl poskytnut z rozhodnutí ČSAD Kyjov bezplatně.
Domov Horizont také děkuje panu řidiči Vaculovičovi, za bezpříkladnou trpělivost a pomoc při převozu výše uvedených seniorů do Domova Horizont.
I on svou pomoc nabídl bez nároku na odměnu.
28.6.2021

Dne 5. 5. 2021 se při terénních úpravách u vstupu do Domova Horizont v Kyjově našla dělostřelecká mina 82 mm ruské výroby z II. světové války. Nález sice způsobil všeobecné pozdvižení v domově, které ovšem netrvalo dlouho, díky včasnému zásahu pyrotechniků z Brna a kyjovské posádky Policie ČR. Za jejich rychlou a bezchybnou práci jim jménem všech uživatelů i zaměstnanců děkuje ředitel Domova Horizont Mgr. Jan Hanáček.
6.5.2021

Období koronaviru je dlouhé a náročné pro všechny – zjistili jsme mnoho o sobě i druhých. O to více je třeba si vážit těch, kteří v této ekonomicky obtížné době nezapomněli na nejslabší a nejohroženější. Sponzorství v těžkých časech je věcí opravdu mimořádnou, proto chceme poděkovat společnosti DRFG za to, že je s námi a zůstává naším příznivcem i do budoucna.
6.5.2021

Vedoucí a pracovníci Domova D děkují p. Aleně Blažkové za milé překvapení, které nám bylo doručeno.
31.3.2021

Ředitel Domova Horizont Mgr. Jan Hanáček děkuje paní Dagmar Šarekové za zajištění dřeva do dřevařské dílny a za administrativu spojenou se zaměstnáváním uživatelů Domova Horizont.
30.3.2021

Domov Horizont obdržel od „Energii lékařům“ již druhou zásilku zdravých potravin pro pracovníky naší organizace !! Moc za ně, ale i za psychickou podporu s nimi spojenou, děkujeme!
12.1.2021

Domov Horizont děkuje firmě Candy Plus Rohatec za sladkou pozornost pro naše uživatele. Děkujeme i Wendy cukrářství p. Jordánová, Dubňany.
7.1.2021

Domov Horizont děkuje firmě Reality Gaia za sponzorský dar pro uživatele.
Domov Horizont děkuje za dar pro pracovníky od Iniciativy Energie lékařům.
18.12.2020

Domov Horizont děkuje obci Karlín za poskytnutí sponzorského daru 50 litrů dezinfekce Anti-Covid.
24.11.2020

Domov Horizont děkuje Zahradnictví u Křivonosků Žádovice za dodávku živých květin, určených k výzdobě našeho zařízení. 
1.6.2020

Domov Horizont děkuje za ochranné štíty Davidovi, Ondrovi, Michalovi, Marcelovi a jejich skupině: https://www.facebook.com/groups/544632796432489/
8.4.2020

Domov Horizont by chtěl touto cestou poděkovat všem, kteří si na nás v této těžké době vzpomněli a kteří nám nezištně poskytli tolik důležité roušky
(firma Daretex, hasiči Dambořice, p. Samsonová, p. Cellarová, p. Šrámková, obecní úřad Bukovany, ženy z Ratíškovic, zámek Milotice, p. Maleňáková, Ing. Zapletal, p. Hofmanová, p. Ždánská, p. Kubíková, p. Šuralová a další).
Roušky šijí ve svém volném čase i zaměstnanci Domova Horizont, někteří z nich i v pracovní neschopnosti.
Poděkování patří také Králíčkově cukrárně Kyjov a Cukrárně U Radnice Kyjov, které nám obdobným způsobem darovaly zákusky Ing. Zapletalovi, který daroval občerstvení pro pracovníky.

Všem moc děkujeme, společně to  zvládneme! 
27.3.2020

Děkujeme panu Rostislavovi Hrbáčkovi (Avena r.s.o.) za finanční dar, za který si naši uživatelé pořídili novou LCD televizi.
9.3.2020

Děkujeme všem, kdo se podílel na organizaci a průběhu VI. reprezentačního plesu Domova Horizont, který se konal v sobotu 25.1.2020 v kulturním domě v Kyjově. 
28.1.2020

Děkujeme studentkám 1. ročníku Střední zdravotnické školy v Kyjově. Předaly nám finanční výtěžek z vánočního jarmarku, který pořádaly. 
27.1.2020

Děkujeme paní Petře Vaďurové Vaculíkové, která ve spolupráci s rádie JIH namluvila naše nové prezentační video DOZP.
Rádiu JIH děkujeme za ozvučení tohoto videa.

20.1.2020

Děkujeme panu Procházkovi a muzikantům z Kyjova, kteří zahráli na Domově Horizont na Štěpánskou koledu.
26.12.2019

Děkujeme muzikantům z dechové hudby Mistříňanka, kteří zpestřili Štědrý den našim uživatelům.
24.12.2019

Děkujeme rodinnému vinařství Neckařovi, Frýbort Zbraně a Sunny Power s.r.o. za finanční podporu Domova Horizont.
17.12.2019

Děkujeme Cimbálové muzice Základní umělecké školy v Kyjově pod vedením Petra Petrů za hezké odpoledne s písničkou.
13.12.2019

Děkujeme realitní kanceláři GAIA a panu Zapletalovi za vánoční nadílku pro naše uživatele.
13.12.2019

Vedení Domova Horizont děkuje panu řidiči  Josefovi Klimešovi, který zajišťuje dopravu uživatelům Domova Horizont, za obětavý a laskavý přístup k našim uživatelům a výbornou spolupráci při zajišťování přepravy na různé výlety a akce.
8.10.2019

Vedoucí Domova D  – tímto děkuje paní  Rusňákové Věře  – za zajištění lístků na hokejové utkání Kometa Brno : Sparta Praha – pro klienty Domova Horizont .
24.9.2019

Děkujeme realitní kanceláři GAIA za záštitu nad zábavném odpoledni pro Domov Horizont. Tímto zároveň přejeme vše nejlepší k významnému výročí panu Zapletalovi.

Domov Horizont děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a kulturním programu Letního dne – Dne otevřených dveří, který proběhl 25. května 2019 v areálu Domova Horizont.

Přepis z Facebooku, Burgr’s Club Lednice, 20. května 2019:
Dnes žádné fotky burgerů, dezertů a čerstvě vyuzených slanin.. dnes “krátké” pondělní zamyšlení a jeden příběh..   Dnešní doba je zvláštní a v gastronomii je tento nešvar ještě tak nějak víc viditelný. Poslední dobou se nám zdá, že se někam pomalu vytrácí základní lidská slušnost, tolerance a empatie. Jsme lidé- nedokonalí a omylní, děláme chyby, napravujeme je, poučujeme se z nich..
…A teď k věci… v tomto, pro nás někdy nepochopitelném BC světě,se nám před pár dny zjevil anděl… :-).
V pátek přišla do naší restaurace skupina mentálně postižených lidí se svými pečovatelkami. Hlasitě pozdravili ( tak jak se sluší a patří), paní pečovatelky se nejprve zeptaly jestli k nám můžou? – jasně musí!!!( …prý se jim často stává, ze je v restauracích nechtějí)..?? Sedli si k velkému stolu, pochutnávali si na burgerech a byli úžasní a moc milí a v tom se to stalo… cizí paní ( asi anděl 🙂 od vedlejšího stolu se zvedla, šla k baru a jen tak zaplatila útratu za celou tuhle skupinu a odešla… prý za to, že jsou tak úžasní a jako vděk, že jí bylo dopřáno mít zdravé děti.. když to pak zjistily paní pečovatelky dojalo je to k slzám ( aby taky ne, když se setkávají spíše s opačným přístupem..) a nás také.. a to nás inspirovalo k napsání tohoto příspěvku a výzvě pro všechny, kdo ho čtete- prosím, udělejte dnes nějaký dobrý skutek! My do toho jdeme taky!
Paní děkujeme za inspiraci a za připomenutí, že andělé jsou pořád mezi námi.. a vy ostatní,až zamáčknete slzu, pomožte nám tuto neskutečnou ženu najít, chceme jí dát alespoň láhev dobrého vína.. Díky, Váš BC team

Domov Horizont děkuje všem dobrovolníkům za práci v roce 2018.

Děkujeme za účinkování na Předvánočním posezení v Domově Horizont Ženskému sboru Voničky ze Šardic a národopisnému souboru Chasa ze Ždánic.

Vedení Domova Horizont v Kyjově vyslovuje poděkování paní Mgr. Pavle Zálešákové za poskytnutí finanční podpory pro uživatele Domova Horizont, kteří se mohli zúčastnit rehabilitačního pobytu v Itálii.

Domov Horizont děkuje panu Ing. Františku Zapletalovi, majiteli a jednateli společnosti Reality GAIA za sponzorský dar, díky kterému se zrealizoval výlet pro naše uživatele do Šiklova mlýna.

Domov Horizont děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a kulturním programu Letního dne – Dne otevřených dveří, který proběhl 26. května 2018 v areálu Domova Horizont. Během dne předvedli na hřišti Domova svá vystoupení uživatelé Domova Horizont, dále Policie ČR – paní Mičková, letečtí modeláři Kyjov – pan Ondříšek, biketrial Kyjov – pan Jandásek, karate – paní Kristová, aerobik – paní Kostihová, Zákl. kynologická org. Kyjov – paní Ulmanová, koňský povoz – pan Horáček a Bartoš, Pergola Dance Group Kyjov a hudební skupiny Modrá pečeť a Kombet.

Domov Horizont děkuje paní Mgr. Pavle Zálešákové za poskytnutí finančního daru určeného k rekreačně-rehabilitačnímu pobytu našich uživatelů.

Domov Horizont děkuje dětskému sboru Šardičánek ze Šardic, který připravil pro uživatele Domova Horizont vánoční vystoupení.

Ve čtvrtek 14.12.2017 jsme strávili příjemné odpoledne při písničkách Cimbálové muziky Základní umělecké školy v Kyjově pod vedením Petra Petrů. Tímto děkujeme všem účinkujícím za navození příjemné vánoční nálady.

Děkujeme realitní společnosti Reality GAIA za dárkový poukaz pro Domov Horizont v hodnotě 20000,- Kč.

Děkujeme za účinkování na Předvánočním posezení v Domově Horizont dětem z MŠ Ratíškovice a Ženskému sboru Voničky ze Šardic.

Domov Horizont děkuje panu Ing. Františku Zapletalovi, majiteli a jednateli společnosti Reality GAIA a její zaměstnancům, kteří uspořádali zábavné odpoledne pro Domov Horizont. Dík patří i hudební skupině ŠuFa.

Domov Horizont děkuje hudební skupině Návrat za hudební vystoupení v zahradě Domova u příležitosti prázdninového programu pro uživatele.

Domov Horizont p.o. byl organizátorem 42. Sportovních her Jižní Moravy a Kraje Vysočina pro mládež se středním stupněm mentálního postižení. Tyto hry proběhly 5. – 9. červena 2017 v rekreačním středisku Zubří ZO OS KOVO ŽĎAS, a.s. a finančně je podpořila nadace DRFG. Záštitu převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a náměstek hejtmana JMK Mgr. Marek Šlapal. Tímto děkujeme všem, kteří se na těchto úspěšných sportovních hrách jakkoliv podíleli.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a kulturním programu Letního dne – Dne otevřených dveří, který proběhl 27. května 2017 v areálu Domova Horizont. Během dne předvedli na hřišti Domova svá vystoupení uživatelé Domova Horizont, mažoretky Angels Ždánice, žonglér – klaun – artista pan ing. Radim Lůžek, Karel Gott Revival Morava, Městská policie Kyjov – ukázka výcviku psa, letečtí modeláři Kyjov a závěrem nás bavila hudební skupina VSP Band.

Občanský spolek rodičů a přátel Domova Horizont děkuje sponzorům a všem, kteří se podíleli na III. reprezentačním plese Domova Horizont, který se konal 28. ledna 2017.

Domov Horizont děkuje všem dobrovolníkům za práci v roce 2016

Projek „Sociální automobil“

Domov Horizont děkuje všem sponzorům, kteří se podíleli na pořízení automobilu pro naše uživatele:

A studio group, spol. s r.o.
AUTOJEŘÁBY DOLAN s.r.o.
ByaS Trade s.r.o.
ČSAD Kyjov Servisní a.s.
EJM Hovorany s.r.o.
ERI-TRADE s.r.o.
GASTRONOM, spol. s r.o.
CHRIŠTOF, spol. s r.o.
ILABO, spol. s r.o.
Ing. Vojtěch Marek
Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně
Jihomoravský kraj
Karel Čupr
KH KONVERT s.r.o.

Klimabott s.r.o.
KM mont, s.r.o.
Lázně Hodonín
MATE, a.s.
Město Kyjov
Michal Kobliha
Morávia víno, spol. s r.o.
MSO servis spol. s r.o.
MYKOL spol. s r.o.
Nadace DRGF
Optika Petrů s.r.o.
PROINS-PLUS s.r.o.
Reality GAIA, spol. s r.o.
STmont Kyjov, spol. s r.o.
TBG BETONMIX a.s.
VETROPACK MORAVIA GLASS,
Výrobna lahůdek Spurná, s.r.o.
ZEMAGRO spol. s r.o.

Domov Horizont děkuje hudební skupině JAMA za hudební vystoupení, věnované uživatelům našeho Domova.

Domov Horizont děkuje hudební skupině V. S. P. Band za rockový večer věnovaný uživatelům našeho Domova.