Poděkování

Domov Horizont děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a kulturním programu Letního dne – Dne otevřených dveří, který proběhl 25. května 2019 v areálu Domova Horizont.

Přepis z Facebooku, Burgr’s Club Lednice, 20. května 2019:
Dnes žádné fotky burgerů, dezertů a čerstvě vyuzených slanin.. dnes “krátké” pondělní zamyšlení a jeden příběh..   Dnešní doba je zvláštní a v gastronomii je tento nešvar ještě tak nějak víc viditelný. Poslední dobou se nám zdá, že se někam pomalu vytrácí základní lidská slušnost, tolerance a empatie. Jsme lidé- nedokonalí a omylní, děláme chyby, napravujeme je, poučujeme se z nich..
…A teď k věci… v tomto, pro nás někdy nepochopitelném BC světě,se nám před pár dny zjevil anděl… :-).
V pátek přišla do naší restaurace skupina mentálně postižených lidí se svými pečovatelkami. Hlasitě pozdravili ( tak jak se sluší a patří), paní pečovatelky se nejprve zeptaly jestli k nám můžou? – jasně musí!!!( …prý se jim často stává, ze je v restauracích nechtějí)..?? Sedli si k velkému stolu, pochutnávali si na burgerech a byli úžasní a moc milí a v tom se to stalo… cizí paní ( asi anděl 🙂 od vedlejšího stolu se zvedla, šla k baru a jen tak zaplatila útratu za celou tuhle skupinu a odešla… prý za to, že jsou tak úžasní a jako vděk, že jí bylo dopřáno mít zdravé děti.. když to pak zjistily paní pečovatelky dojalo je to k slzám ( aby taky ne, když se setkávají spíše s opačným přístupem..) a nás také.. a to nás inspirovalo k napsání tohoto příspěvku a výzvě pro všechny, kdo ho čtete- prosím, udělejte dnes nějaký dobrý skutek! My do toho jdeme taky!
Paní děkujeme za inspiraci a za připomenutí, že andělé jsou pořád mezi námi.. a vy ostatní,až zamáčknete slzu, pomožte nám tuto neskutečnou ženu najít, chceme jí dát alespoň láhev dobrého vína.. Díky, Váš BC team

Domov Horizont děkuje všem dobrovolníkům za práci v roce 2018.

Děkujeme za účinkování na Předvánočním posezení v Domově Horizont Ženskému sboru Voničky ze Šardic a národopisnému souboru Chasa ze Ždánic.

Vedení Domova Horizont v Kyjově vyslovuje poděkování paní Mgr. Pavle Zálešákové za poskytnutí finanční podpory pro uživatele Domova Horizont, kteří se mohli zúčastnit rehabilitačního pobytu v Itálii.

Domov Horizont děkuje panu Ing. Františku Zapletalovi, majiteli a jednateli společnosti Reality GAIA za sponzorský dar, díky kterému se zrealizoval výlet pro naše uživatele do Šiklova mlýna.

Domov Horizont děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a kulturním programu Letního dne – Dne otevřených dveří, který proběhl 26. května 2018 v areálu Domova Horizont. Během dne předvedli na hřišti Domova svá vystoupení uživatelé Domova Horizont, dále Policie ČR – paní Mičková, letečtí modeláři Kyjov – pan Ondříšek, biketrial Kyjov – pan Jandásek, karate – paní Kristová, aerobik – paní Kostihová, Zákl. kynologická org. Kyjov – paní Ulmanová, koňský povoz – pan Horáček a Bartoš, Pergola Dance Group Kyjov a hudební skupiny Modrá pečeť a Kombet.

Domov Horizont děkuje paní Mgr. Pavle Zálešákové za poskytnutí finančního daru určeného k rekreačně-rehabilitačnímu pobytu našich uživatelů.

Domov Horizont děkuje dětskému sboru Šardičánek ze Šardic, který připravil pro uživatele Domova Horizont vánoční vystoupení.

Ve čtvrtek 14.12.2017 jsme strávili příjemné odpoledne při písničkách Cimbálové muziky Základní umělecké školy v Kyjově pod vedením Petra Petrů. Tímto děkujeme všem účinkujícím za navození příjemné vánoční nálady.

Děkujeme realitní společnosti Reality GAIA za dárkový poukaz pro Domov Horizont v hodnotě 20000,- Kč.

Děkujeme za účinkování na Předvánočním posezení v Domově Horizont dětem z MŠ Ratíškovice a Ženskému sboru Voničky ze Šardic.

Domov Horizont děkuje panu Ing. Františku Zapletalovi, majiteli a jednateli společnosti Reality GAIA a její zaměstnancům, kteří uspořádali zábavné odpoledne pro Domov Horizont. Dík patří i hudební skupině ŠuFa.

Domov Horizont děkuje hudební skupině Návrat za hudební vystoupení v zahradě Domova u příležitosti prázdninového programu pro uživatele.

Domov Horizont p.o. byl organizátorem 42. Sportovních her Jižní Moravy a Kraje Vysočina pro mládež se středním stupněm mentálního postižení. Tyto hry proběhly 5. – 9. červena 2017 v rekreačním středisku Zubří ZO OS KOVO ŽĎAS, a.s. a finančně je podpořila nadace DRFG. Záštitu převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a náměstek hejtmana JMK Mgr. Marek Šlapal. Tímto děkujeme všem, kteří se na těchto úspěšných sportovních hrách jakkoliv podíleli.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a kulturním programu Letního dne – Dne otevřených dveří, který proběhl 27. května 2017 v areálu Domova Horizont. Během dne předvedli na hřišti Domova svá vystoupení uživatelé Domova Horizont, mažoretky Angels Ždánice, žonglér – klaun – artista pan ing. Radim Lůžek, Karel Gott Revival Morava, Městská policie Kyjov – ukázka výcviku psa, letečtí modeláři Kyjov a závěrem nás bavila hudební skupina VSP Band.

Občanský spolek rodičů a přátel Domova Horizont děkuje sponzorům a všem, kteří se podíleli na III. reprezentačním plese Domova Horizont, který se konal 28. ledna 2017.

Domov Horizont děkuje všem dobrovolníkům za práci v roce 2016

Projek “Sociální automobil”

Domov Horizont děkuje všem sponzorům, kteří se podíleli na pořízení automobilu pro naše uživatele:

A studio group, spol. s r.o.
AUTOJEŘÁBY DOLAN s.r.o.
ByaS Trade s.r.o.
ČSAD Kyjov Servisní a.s.
EJM Hovorany s.r.o.
ERI-TRADE s.r.o.
GASTRONOM, spol. s r.o.
CHRIŠTOF, spol. s r.o.
ILABO, spol. s r.o.
Ing. Vojtěch Marek
Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně
Jihomoravský kraj
Karel Čupr
KH KONVERT s.r.o.

Klimabott s.r.o.
KM mont, s.r.o.
Lázně Hodonín
MATE, a.s.
Město Kyjov
Michal Kobliha
Morávia víno, spol. s r.o.
MSO servis spol. s r.o.
MYKOL spol. s r.o.
Nadace DRGF
Optika Petrů s.r.o.
PROINS-PLUS s.r.o.
Reality GAIA, spol. s r.o.
STmont Kyjov, spol. s r.o.
TBG BETONMIX a.s.
VETROPACK MORAVIA GLASS,
Výrobna lahůdek Spurná, s.r.o.
ZEMAGRO spol. s r.o.

Domov Horizont děkuje hudební skupině JAMA za hudební vystoupení, věnované uživatelům našeho Domova.

Domov Horizont děkuje hudební skupině V. S. P. Band za rockový večer věnovaný uživatelům našeho Domova.