Psali o nás – rok 2018

Hodonínský deník – listopad 2018

Italská desítka chutnala úplně všem

VISERBA (Itálie) – Pravidelně první zářijový týden tráví klienti hodonínského Zeleného domu pohody, kamarádi z kyjovského Domova Horizont, nově i uživatelé chráněného bydlení ze Šanova, rodinní příslušníci a nezbytný pedagogický doprovod v italském přímořském letovisku Viserba.

„Naši klienti jsou již zvyklí na hotel, jeho okolí, pláže a další, proto nemáme v úmyslu měnit lokalitu. Navíc když je tak stále perfektní spolupráce s vedením cestovní kanceláře a následně i personálem hotelu,“ sdělila Anna Hrušková, vrchní sestra ZDP zajišťující zdravotnický dozor. O doprovodný večerní program se v čele s vedoucím výchovy Zeleného domu pohody Edou Mezerou staral ped. doprovod. Oblíbené diskotéky střídaly různé zábavné soutěže a samozřejmě nemohla chybět estráda s přivítáním nově narozeného „Viserbáčka“, který symbolizoval novou přicházející dekádu přímořských pobytů. „Atmosféru přímořského pobytu jsem okusil poprvé, takže novinek a zajímavostí byla velká spousta. Avšak nejvíce mě překvapila samostatnost většiny našich uživatelů“ konstatoval Eduard Mezera. 
Účastníci zájezdu z řad uživatelů si na pláži zahráli petangue, přehazovanou či vodní zábavné hry, zaraftovali si na „rozbouřeném“ moři a hlavně si přivezli spoustu pěkných zážitků.
„Desítka je krásné číslo, a já mám ve vzpomínkách téměř jako včera začátek našeho vztahu s cestovní kanceláří KM Travel. Takže postačí pouhá dvě slova: Spolupráce – Pohoda, jež symbolizují perfektní symbiózu mezi námi. Touto cestou děkuji všem účastníkům pobytu, skvělému personálu hotelu Rosella za empatický přístup k našim klientům, skvělé zázemí i výbornou stravu. Prostě za vše,“ uzavřel ředitel hodonínského zařízení Petr Srnec.      Zelený dům pohody

Archiv článků: